|
Apeluje do Adminów o przyjrzenie się następującym przypadkom z tego forum:
Dobcio oraz filipski - którzy nagle przez kilka dni strasznie się tu naprodukowali, zgrywali "kumatych" i przedstawiali nowych właścicieli jako "poważnych biznesmenów"
oraz
jean_meslier , messu1906, Valencia oraz innym założonym w przeciągu ostatniego miesiąca/kilku miesięcy - spuszczające się nad Jadczakiem i reportażem z TVN-u oraz przedstawiające całe środowisko kibicowskie na Wiśle w jednoznacznie negatywnym świetle. Każdy widział ten reportaż,każdy wie o co tam chodzi,już to było wałkowane tysiące razy,a Ci tu wykrzykują jakby Amerykę odkryli.
Mam wrażenie że to forum stało się albo platformą ataku botów z TVN-u czy kibiców/szyderców z innych drużyn lub dzieje się jakaś grubsza akcja.
A do kibicowskiej braci apeluje: patrzcie co czytacie i nie dajmy się podzielić.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 30.12.2018 o godz. 23:43.
|