1q2 napisał(a):
|
Jaroo , przecież filipska jak i dobcia jest podstawiona, szkoda nerwów na takie hieny cmentarne.
|
Flipowski wypowiadał się z sensem natomiast dobcio to pokemon. Także nie stawiajmy tu znaku równości. Nie wiemy o co tu chodzi i możliwe, że się nie dowiemy.