Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15314
Stary 30.12.2018, 23:04
Wehrmacht napisał(a):Wyświetl post
O wlasnie, dobre spostrzezenie. Nagle ucichli wszyscy Baszczynscy, Kosowscy itp. Co sie z nimi stalo? Calkiem aktywni byli przed i w okolicach 20 grudnia zapewniajac, ze dzieja sie dobre rzeczy .
też o tym myślałem.wydaje mi się,ze dostali informacje takie jakie ktoś chciał żeby wyciekły.i to n ie przez dziennikarzy bo tych traktuje sie różnei ale własnie przez osoby które nigdy wczesneij nic nie "sprzedawały" do mediów,zwiazane z klubem i cieszące sie zaufaniem kibiców.jednym słowem zostali w to "wkręceni"
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując