|
@Dobcio - o czym ty tu za przeproszeniem .......isz?
Najpierw twierdziłeś, że to bardzo poważni i legitni biznesmeni, teraz komentujesz post w którym ktoś snuje fantazje, że to wszystko "spisek zarządu".
Wniosek jest jeden - jesteś tu tylko i wyłącznie by siać gównoburze.
Nic więcej.
|