|
Ja się pytam dlaczego Baszczyński został w to wciągnięty?
Brak transakcji ZUPEŁNIE mnie nie dziwi... zupełnie... natomiast nie mogę się nadziwić scenariusza tej żałosnej dla nas a dla innych śmiesznej historii... Kto wpadł na takie coś?
EDIT:
Kilka razy pisałem, że cieszyłbym się z 4 ligi... przy założeniu braku raka, coraz bardziej dochodzi do mnie, że rak jak to rak... ciężko jest się go pozbyć... bardzo ciężko.
PS: gdzie najlepiej kupić obecną koszulkę meczową na pamiątkę, aby nie nabijac kabzony wiadomo komu? Kiedyś w futurze w adidasie była wyprzedaż starych koszulek, może tam trafi? Albo sklep adidasa, tylko czy logo sponsora jest?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 30.12.2018 o godz. 22:57.
|