Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
messu1906
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
15298
30.12.2018, 22:49
Jesli kogos ciekawi skad zostal wytrzasniety "inwestor" z Azji, niech ogladnie jeszcze raz reportaz Jadczaka i fragment w ktorym wchodzi do klubowej restauracji i probuje porozmawiac z Miskiem.
messu1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do messu1906
Znajdź inne posty napisane przez messu1906