sepot napisał(a):

Chciałbym jeszcze napisać o naszym prezydencie. Po tym jak został omamiony i osmieszony przez Pana skośnookiego, odnoszę wrażenie że ma demencje starczą.
A niby vana został przeswietlony przez urząd miasta, i miał być wiarygodnym biznesmenem
|
Przecież to prześwietlenie było dementowane. Akurat Majchrowski jako jeden z nielicznych szybko wyraził swoje zdanie o tych inwestorach nazywając skośnookiego skośnookim. Co oczywiście zostało odczytane na forum jako przejaw jego "cracoviackości".