ooo jest i Dobcia

Dobcia i filipska. Co ich łączy?. założyli konta w 2010 tylko niestety nie mieli czasu by przez 8 lat cokolwiek napisać(aaa Dobcia walnęła przez ten czas ...3 posty ,filipska żadnego) , aż tu nagle...jeden wysmarował ich 42 a drugi 62 - wszystkie o naszych miliarderach.
Przypadek?, nie sądzę.