|
Chciałbym jeszcze napisać o naszym prezydencie. Po tym jak został omamiony i osmieszony przez Pana skośnookiego, odnoszę wrażenie że ma demencje starczą.
A niby vana został przeswietlony przez urząd miasta, i miał być wiarygodnym biznesmenem
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
|