Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Dobcio
Member
Od: 07.2010
Offline
#
15282
30.12.2018, 22:31
Dramat rozgrywa się teraz w domach piłkarzy, którzy przez pół roku pracują za darmo i pieniędzy na ten okres czasu już nie zobaczą.
Dobcio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dobcio
Znajdź inne posty napisane przez Dobcio