|
@Lukasz. Tak, ale ja ująłem tylko o aspekt finansowy w tej wypowiedzi. Jeśli chodzi o zarządzanie to oczywiste, że 4 liga nic nie zmieni. Pisałem o tym stronę wcześniej. 4 liga to odwrót mediów i normalnych kibiców. Zostaną tylko 'kibice wykleci'.. Będzie gorzej..
|