Wyświetl pojedynczy post
jean_meslier
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15273
Stary 30.12.2018, 22:14
@Lukasz. Tak, ale ja ująłem tylko o aspekt finansowy w tej wypowiedzi. Jeśli chodzi o zarządzanie to oczywiste, że 4 liga nic nie zmieni. Pisałem o tym stronę wcześniej. 4 liga to odwrót mediów i normalnych kibiców. Zostaną tylko 'kibice wykleci'.. Będzie gorzej..
Odpowiedz cytując