tomytom napisał(a):

> IV liga to gra od nowa, bez zobowiązań
Rozumiem, że pod inną nazwą?
I co, udajemy, że nie było długów i całego tego bagna?
Nowym sponsorom powiemy, ze to nie MY tylko TAMCI INNI narobili syfu?
Rodzinom osób (pracowników, piłkarzy) i firm, które zostały wydymane też jakoś się to wytłumaczy?
Nowym piłkarzom będziemy drukować certyfikaty, że tym razem już na pewno ich nie oszukamy?
Sorry, ale do mnie to nie przemawia.
|
Poparcie rowniez i ode mnie. Jesli Wisla upadnie to nowy twor nie bedzie ta sama Wisla chocby nie wiem ile osob probowalo zaklinac rzeczywistosc. To tak jakby sie juz dzis przerzucic i kibicowac calkiem innemu klubowi. Dlatego nie mamy prawa upasc, nie mamy prawa zostac druga Amica Poznan. Trzeba jakos to ogarnac, nie wiem, sprzedac wszystkich zawodnikow splacic dlugi i nawet zleciec z ligi raz, drugi, piaty, a potem wrocic ale jako TA SAMA WISLA, a nie sztucznie stworzone nie wiadomo co by tylko nie musiec placic kasy.