Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15265
Stary 30.12.2018, 22:01
tomytom napisał(a):Wyświetl post
> IV liga to gra od nowa, bez zobowiązań


Rozumiem, że pod inną nazwą?


I co, udajemy, że nie było długów i całego tego bagna?


Nowym sponsorom powiemy, ze to nie MY tylko TAMCI INNI narobili syfu?


Rodzinom osób (pracowników, piłkarzy) i firm, które zostały wydymane też jakoś się to wytłumaczy?


Nowym piłkarzom będziemy drukować certyfikaty, że tym razem już na pewno ich nie oszukamy?



Sorry, ale do mnie to nie przemawia.
Poparcie rowniez i ode mnie. Jesli Wisla upadnie to nowy twor nie bedzie ta sama Wisla chocby nie wiem ile osob probowalo zaklinac rzeczywistosc. To tak jakby sie juz dzis przerzucic i kibicowac calkiem innemu klubowi. Dlatego nie mamy prawa upasc, nie mamy prawa zostac druga Amica Poznan. Trzeba jakos to ogarnac, nie wiem, sprzedac wszystkich zawodnikow splacic dlugi i nawet zleciec z ligi raz, drugi, piaty, a potem wrocic ale jako TA SAMA WISLA, a nie sztucznie stworzone nie wiadomo co by tylko nie musiec placic kasy.
Odpowiedz cytując