|
@Tonamini. Niestety ratunku raczej nie będzie. W wejście innego inwestora trudno uwierzyć, bo po tym cyrku nie wiadomo czego się spodziewać. Nie wiadomo czy w międzyczasie z klubu nie poznikała jakaś dokumentacja i w związku z tym nikt się w takie bagno nie wpakuje.
|