Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15259
Stary 30.12.2018, 21:54
tomytom napisał(a):Wyświetl post
> IV liga to gra od nowa, bez zobowiązań


Rozumiem, że pod inną nazwą?


I co, udajemy, że nie było długów i całego tego bagna?


Nowym sponsorom powiemy, ze to nie MY tylko TAMCI INNI narobili syfu?


Rodzinom osób (pracowników, piłkarzy) i firm, które zostały wydymane też jakoś się to wytłumaczy?


Nowym piłkarzom będziemy drukować certyfikaty, że tym razem już na pewno ich nie oszukamy?



Sorry, ale do mnie to nie przemawia.

1906% poparcia
Odpowiedz cytując