|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
tomytom napisał(a): 
> IV liga to gra od nowa, bez zobowiązań
Rozumiem, że pod inną nazwą?
I co, udajemy, że nie było długów i całego tego bagna?
Nowym sponsorom powiemy, ze to nie MY tylko TAMCI INNI narobili syfu?
Rodzinom osób (pracowników, piłkarzy) i firm, które zostały wydymane też jakoś się to wytłumaczy?
Nowym piłkarzom będziemy drukować certyfikaty, że tym razem już na pewno ich nie oszukamy?
Sorry, ale do mnie to nie przemawia.
|
1906% poparcia
|
|