sepot napisał(a):

I to jest sedno, że nawet IV liga może nic nie zmienić w kwestii oderwania się od tych co doprowadzili do upadku
Ci co mają płetwy i ości, doprowadzili do upadłości
|
Bez kogoś z zewnątrz jesteśmy w sytuacji patowej, dosłownie bez wyjścia.