Ja niestety przestalem juz wierzyc. Teraz licze tylko na cud. A dodatkowo chetnie bym zobaczyl za kratkami odpowiedzialnych sytuacji Wisly i tego cyrku. Gdyby klubem nie rzadzili przestepcy to podejrzewam, ze dawno bysmy mieli nowego wlasciciela.
A co do obecnej sytuacji, to wg mnie skonczy sie tym, ze nowi inwestorzy (lub jak inni chca 'inwestorzy') zrezygnuja z tego i zabiora swoje zabawki. Tylko chcialbym wiedziec o co poszlo i jaka byla prawa, bo ta niewiedza jest strasznie meczaca i mimo faktow ma sie ciagle nadzieje na jakis przelom, ktory nie nadchodzi.
Ps. Najciekawsze sa posty Filipskiego, nie jestem w stanie zweryfikowac na ile prawdzie (tego nikt nie wie), ale jednak one najwiecej wniosly do dyskusji
Ps2. Zadziwia mnie (choc pewnie nie powinno) ze po tym jak wiele rzeczy ujrzalo swiatlo dzienne i w jakiej sytuacji jest Wisla ciagle sa na tym forum osoby, ktore bronia przestepcow. Dla mnie jedynym wyjasnieniem takiego stanu rzeczy jest to, ze same pochodza z tego srodowiska.