Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
filipski
Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków/Bruksela
Offline
#
15254
30.12.2018, 21:42
sepot
napisał(a):
Już w czwartek wiedziałeś że to lipa?
Brawo, rozgryzłeś mnie. Niestety nie mogę dać Ci nagrody, bo Ly się nią właśnie zadławił, lecąc samolotem.
filipski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filipski
Znajdź inne posty napisane przez filipski