Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15252
Stary 30.12.2018, 21:41
Nie oszukujmy się, Wisła pod skrzydłami TSu, w IV lidze jest na kilka lat nie do kupienia, cąły ten syf się będzie za nami ciągnął, nikt tu nie włoży złamanego grosza. W IV lidze można jeszcze zastraszyć grajków innych drużyn, ale w II już nie..

@filipski. Chodziło mi raczej o to czy wiesz np skąd pomysł na takie oświadczenie? Zakładając, że Pietrowski ma kontrolę nad tt SA.
Odpowiedz cytując