|
Nie oszukujmy się, Wisła pod skrzydłami TSu, w IV lidze jest na kilka lat nie do kupienia, cąły ten syf się będzie za nami ciągnął, nikt tu nie włoży złamanego grosza. W IV lidze można jeszcze zastraszyć grajków innych drużyn, ale w II już nie..
@filipski. Chodziło mi raczej o to czy wiesz np skąd pomysł na takie oświadczenie? Zakładając, że Pietrowski ma kontrolę nad tt SA.
|