Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Raf 66
Member
Od: 04.2006
Offline
#
15247
30.12.2018, 21:37
Jak ktoś nie zorganizuje pospolitego ruszenia na R22, potwierdzi się tylko o wirtualnej sile kibiców Wisły. Będziemy tak klikać, czytać....
Raf 66
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raf 66
Znajdź inne posty napisane przez Raf 66