Jery napisał(a):

|
@filipski jakiś komentarz? Jako osoba z kręgu inwestorów?
|
Tak, chętnie.
Bodaj niejaki Guzik (jeśli pomyliłem nick, przepraszam) zarzucił mi tutaj, że zręcznie stosuję manipulację na zbiorową skalę. Nie przyjmuję tego oskarżenia, ponieważ nie manipulowałem i robić tego nie zamierzam.
A jednak z jednym muszę się, niestety, zgodzić - lud wiślacki jest niebywale podatny na manipulacje.
Powtórzę (który to już raz?):
- od czwartku nie stresowałem się przelewem
- a jednak od piątku piszę tutaj w tonie alarmistycznym
- bo wiem co się dzieje i na czym to polega.
Co się zmieniło? Ano to, że z każdą godziną zaskoczeń jest coraz więcej, także dla tych, których - wydawałoby się - zaskoczyć może niewiele. Ja jednak czekam, obserwuję i jestem dobrej myśli.
Za moje słowa biorę odpowiedzialność - dlatego podzieliłem się tą wiedzą (jak i moją tożsamością z osobami), które mogą ją jakoś zweryfikować.
I jeszcze jedną rzecz powtórzę - moje zdanie na ten temat liczy się nie bardziej, niż każdego z Was. Ustalmy, że jeśli będę miał coś nowego do przekazania, to napiszę to tutaj.