Wyświetl pojedynczy post
sepot
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15237
Stary 30.12.2018, 21:30
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Ale co da ew. ta IV liga?
Nie będzie kasy == piłkarze odchodzą a i tak trzeba będzie im zapłacić to co by zarobili do końca kontraktu.
Do tego:
- już istniejące zobowiązania.
- reputacja dno == brak sponsorów
- brak stadionu (dla przypomnienia: aby grać na obecnym trzeba robić przedpłatę w chorej wysokości)
- marne szanse, że "środowisko" się odczepi od klubu
- kto miałby prowadzić Wisłę od tej IV ligi i wszystko ogarnąć?

Jak jeszcze dojdzie to tego niejasna sytuacja prawna (kto jest obecnie właścicielem klubu?) ...


Ktoś widzi JAKIEKOLWIEK światełko w tunelu?
IV liga to gra od nowa, bez zobowiązań. Tak było z Pogonią. Myślisz że Polonia Warszawa uregulowała długi po starych właścicielach? A mimo to grają od IV ligi
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując