Wyświetl pojedynczy post
jean_meslier
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15236
Stary 30.12.2018, 21:30
@Lukasz. Tylko TS Wisla może zarządzać logiem Wisły, więc tylko TS Wisła może odtworzyć klub jako sekcję piłkarską, gdy SA upadnie. Zakładam, że SA nie wróci do TSW. A nawet jak wróci to po co startować od 4 ligi z takimi długami? Od strony finansowej lepiej zbankrutować SA i wystartować pod auspicjami TS.
Odpowiedz cytując