Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
monkey
Junior Member
Od: 12.2018
Skąd: czasoprzestrzeń
Offline
#
15232
30.12.2018, 21:26
Pytałem na Sb zapytam i tu co zmienia choroba Vanny ? Jak przelew który podobno już zlecony i tylko czeka na sesję w banku ok godz 11,15 w poniedziałek . W który zresztą bardzo bardzo wątpię ale nadzieja umiera ostatnia .
monkey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do monkey
Znajdź inne posty napisane przez monkey