Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Lonia
Member
Od: 08.2018
Offline
#
15211
30.12.2018, 20:56
Ufff jutro 31.12 i nareszcie skończy się ten rok i skończy sie ta szopka.klub wydojony, papiery posprzątane znikną przebierańcy a z forum filipskie i jemu podobni a ja z ciekawością będe czekał na to co dalej...
Lonia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lonia
Znajdź inne posty napisane przez Lonia