Drodzy i wierni kibice Wisły, broniacy Zarządu, nienawidzący Jadczaka.. Czy będziecie znowu głosować na Panią Sarapatę jako na osobowość roku w Małopolsce

"Marzena Sarapata, prezes TS Wisła oraz Wisła Kraków SA, została Osobowością Roku Małopolski w kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna. Doceniono jej działania, dzięki które doprowadziły do uratowania jednego z najstarszych klubów piłkarskich w Polsce." Czytaj więcej:
https://gazetakrakowska.pl/osobowosc...my/ar/12988277