Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
martinho04051993
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
15209
30.12.2018, 20:54
Jery
napisał(a):
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze?
Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly
. Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
Wiara wiarą, ale jeśli tak ma się zacząć ich przygoda z Wisłą, to co będzie potem? Co miesiąc takie jaja? Wisła zasługuje chyba na coś więcej.
martinho04051993
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do martinho04051993
Znajdź inne posty napisane przez martinho04051993