Wyświetl pojedynczy post
martinho04051993
Junior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15209
Stary 30.12.2018, 20:54
Jery napisał(a):Wyświetl post
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze? Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly . Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
Wiara wiarą, ale jeśli tak ma się zacząć ich przygoda z Wisłą, to co będzie potem? Co miesiąc takie jaja? Wisła zasługuje chyba na coś więcej.
Odpowiedz cytując