_ukoL napisał(a):

|
Tak - ja wierzę. Zapewne jutro poproszę o skasowanie mojego konta, bo przecież dać się nabrać takim hochsztaplerom to wstyd, ale co mi pozostało. Jak można było do takiej sytuacji dopuścić. Nie wierzę.
|
Również wierze bo tutaj nic nie ma żadnego sensu; wiec jak przyjdzie przelew to w sumie będzie w sam raz w tej komedii. Ale chyba już jutro to ostateczny termin według znawców międzynarodowych przelewów? Czy będziemy się łudzić że jednak przelew gdzieś się zatrzymał po drodze i będzie w środę.