Wyświetl pojedynczy post
Mistrzu_
Member
 
Od: 12.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15207
Stary 30.12.2018, 20:52
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Tak - ja wierzę. Zapewne jutro poproszę o skasowanie mojego konta, bo przecież dać się nabrać takim hochsztaplerom to wstyd, ale co mi pozostało. Jak można było do takiej sytuacji dopuścić. Nie wierzę.
Również wierze bo tutaj nic nie ma żadnego sensu; wiec jak przyjdzie przelew to w sumie będzie w sam raz w tej komedii. Ale chyba już jutro to ostateczny termin według znawców międzynarodowych przelewów? Czy będziemy się łudzić że jednak przelew gdzieś się zatrzymał po drodze i będzie w środę.
Odpowiedz cytując