Wyświetl pojedynczy post
Mrsnh
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15201
Stary 30.12.2018, 20:48
tu już tylko można zacytować ostanie słowa pilotów samolotu Ił-62 "Kościuszko"
Dobranoc, do widzenia! Cześć, giniemy!
https://youtu.be/pP-3Da8bgE8?t=1168
Odpowiedz cytując