Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline
#
15193
30.12.2018, 20:40
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze?
Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly
. Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
Jery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jery
Znajdź inne posty napisane przez Jery