Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15193
Stary 30.12.2018, 20:40
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze? Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly . Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku....
Odpowiedz cytując