Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15187
Stary 30.12.2018, 20:22
filipski napisał(a):Wyświetl post
Nie odniosę się. Spokojnie poczekam. I nie odwołam ani jednego swojego słowa.
Mam nadzieję, że to oświadczenie nie było z Tobą konsultowalne, ponieważ wygląda jak żart na prima aprilis



Ktoś tu wcześniej napisał, że dziennikarze robią z naszego klubu pośmiewisko, nie muszą, obecny właściciel sam je robi...
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 20:35.
Odpowiedz cytując