filipski napisał(a):

|
Nie odniosę się. Spokojnie poczekam. I nie odwołam ani jednego swojego słowa.
|
Mam nadzieję, że to oświadczenie nie było z Tobą konsultowalne, ponieważ wygląda jak żart na prima aprilis
Ktoś tu wcześniej napisał, że dziennikarze robią z naszego klubu pośmiewisko, nie muszą, obecny właściciel sam je robi...