|
To co się dzieje teraz w klubie jest taką farsą i czymś tak nieprawdopodobnym, iż zaczynam wierzyć, że ktoś robi to wszystko specjalnie. I nie sa to ludzie TS bo oni już są spaleni. Albo jest to rozgrywka naszych nowych właścicieli, albo kogos innego. To wszystko się tak kupy nie trzyma, jest taki chaos w klubie, kibice między sobą skłóceni, na twitterach i w sieci wrze jak w ulu. Parę znanych osobowości dzinnikarskich już się wygłupiło podając nieprawdziwe informacjie. Nikt nic nie wie. To jest niemożliwe. Wygląda to tak jakby ktoś chciał wjechać na całkowicie spaloną ziemię by ją zasiać swoim ziarnem.
|