|
Pamiętajcie że Wisła została sprzedana, i 100 proc akcji jest własnością Szweda i tego kolesia który rozchorował się podczas lotu. Niby nie dopelniłnili warunków umowy, ale z tego co wiem, to nie ma w niej klauzuli nakazującej zwrot akcji. Oczywiście powinni to zrobić, jednak może nas czekać sprawa sądowa, którą oczywiście wygramy. Niemniej to i tak będzie wiązało się z czasem, i na pewno koniecznością gry od IV ligi jako nowy twór. Bo do starego nie będziemy mieć praw
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
|