Wyświetl pojedynczy post
sepot
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15181
Stary 30.12.2018, 20:15
Pamiętajcie że Wisła została sprzedana, i 100 proc akcji jest własnością Szweda i tego kolesia który rozchorował się podczas lotu. Niby nie dopelniłnili warunków umowy, ale z tego co wiem, to nie ma w niej klauzuli nakazującej zwrot akcji. Oczywiście powinni to zrobić, jednak może nas czekać sprawa sądowa, którą oczywiście wygramy. Niemniej to i tak będzie wiązało się z czasem, i na pewno koniecznością gry od IV ligi jako nowy twór. Bo do starego nie będziemy mieć praw
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując