Wyświetl pojedynczy post
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15180
Stary 30.12.2018, 20:13
Kompromitują nam dalej klub. To oświadczenie już jest mega żenujące. To ja juz wolę 4 lige. I zeby przejal Wisłę jakis kwiecień czy ktoś. Ludzie co nawet nie interesuja sie piłką sie z tego śmieją. Dawno tak skur wionego tygodnia nie miałem.. Po co oni to w ogole dodali. Jakby wszystko i tak bylo juz jutro wiadome. Ts powinien ich po.......ic a następnie szukac kogos innego. Ewentualnie 4 liga i zaczynamy pod skrzydłami zaprzyjaźnionych biznesmenów
Odpowiedz cytując