Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15158
Stary 30.12.2018, 19:31
@dizzy
Oj tak ja caly czas mam nadzieje ze klub wezma Ci ci chcieli mu na prawde pomóc.
Wtedy wydano komunikat ze oni nie dadza rady ,podano ze finansowo ale chyba tu nie o finanse sie rozchodzilo,ciezko Saraciape traktować jako osobę poważną
a czy oni na dzis nie byli by w stanie wplacic tych 12 mln zeby na poczatek choc splacic pilkarzy ?kto wie....
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.12.2018 o godz. 19:33.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując