Krotochwila napisał(a):

|
Wybacz, ale trudno poważnie traktować osobę, której w ponad dwa lata nie udało się zorientować, że okradają mu dom. Zwłaszcza w kontekście ostatnich kilku tygodni. Właśnie minąłeś się w drzwiach windy z gościem w kominiarce, który wynosił ostatni wartościowy przedmiot z Twojego salonu a Ty stoisz z zakupami w rękach i z nieprzytomnym wzrokiem rozmyślasz nad jego osobliwym doborem garderoby.
|
Co Ty piszesz w ogóle człowieku, nikt nie wiedział jeszcze do nie dawna co się działo... Ty też nie, wymagasz od ludzi żeby posiadali zdolności do przewidywania przyszłości? Takim pisaniem bzdur, sam nie jesteś poważny. Albo weź zakręć swoją kulą i powiedz nam gdzie Wisła będzie w przyszłym roku, i jak sobie będzie radzić, skład, miejsce w tabeli. Dajesz, mamy tutaj wszechwiedzącego.