Rience napisał(a):

Fajnie że się odniosłeś do tego, lepiej szydzić, ale chyba z twojej własnej głupoty
|
Wybacz, ale trudno poważnie traktować osobę, której w ponad dwa lata nie udało się zorientować, że okradają mu dom. Zwłaszcza w kontekście ostatnich kilku tygodni. Właśnie minąłeś się w drzwiach windy z gościem w kominiarce, który wynosił ostatni wartościowy przedmiot z Twojego salonu a Ty stoisz z zakupami w rękach i z nieprzytomnym wzrokiem rozmyślasz nad jego osobliwym doborem garderoby.