Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15153
Stary 30.12.2018, 19:22
VanBasten napisał(a):Wyświetl post
No...merytoryczna riposta .
A wracając do tematu to moim zdaniem spadaliśmy w przepaść już od dawna tyle , że my jako kibice tego nie wiedzieliśmy bo Sarapata sprytnie to ukrywała . Każda prośba o transparentność była nazywana atakiem na Wisłę a my głupi jeszcze jej przyklaskiwaliśmy . Sprawa się jeb...a dopiero jak miasto straciło cierpliwość . Kasa na jako taką bieżącą działalność poszła na spłatę stadionu . Tak się nie dało funkcjonować i wcześniej czy później to by się wywaliło . Przez stadion nastąpiło to błyskawicznie .
Dałem merytoryczną odpowiedź post nad tym, a odpowiedzi na ten post to była pseudo-szydera, na którą odpowiedziałem podobnie, czasem trzeba zejść do pewnego poziomu żeby potrafić się dogadać z co poniektórymi.
Odpowiedz cytując