Rience napisał(a):

Fajnie że się odniosłeś do tego, lepiej szydzić, ale chyba z twojej własnej głupoty
|
No...merytoryczna riposta .
A wracając do tematu to moim zdaniem spadaliśmy w przepaść już od dawna tyle , że my jako kibice tego nie wiedzieliśmy bo Sarapata sprytnie to ukrywała . Każda prośba o transparentność była nazywana atakiem na Wisłę a my głupi jeszcze jej przyklaskiwaliśmy . Sprawa się jeb...a dopiero jak miasto straciło cierpliwość . Kasa na jako taką bieżącą działalność poszła na spłatę stadionu . Tak się nie dało funkcjonować i wcześniej czy później to by się wywaliło . Przez stadion nastąpiło to błyskawicznie .