Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15150
Stary 30.12.2018, 19:13
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Winnego nie ma, nikt się do odpowiedzialności nie posuwa, przedstawiciele kibiców - SKWK - siedzi cichutko i jeszcze kasuje 30 tys a może i więcej po meczu z Lechem.
Zero jechania po Sarapacie. No nic. Po prostu stało się, trudno, każdemu klubowi się może przydarzyć.


Przykre to ale prawdziwe. Jak ktoś tego nie widzi albo nie rozumie to nie wiem dlaczego. Nikt nic nie zrobił w kierunku tego aby chociażby potępić zarząd S.A., już nie mówię o tym, że ktoś miał zrobić bojkot taki żeby zmienić władze klubu. Tragedia

tez mi sie wydaje to niepojete.
Blond ....a w 2 lata zniszczyla klub ktory jakos 113 lat sobie radzil.I nic...zadnych artykulow ,mozna przejsc do innych tematow.Przeceiz to jest niepojete ,jak mozna bylo z topowego klubu Ekstraklasy zrobic trupa a na dzis pośmiewisko.
Jeden Filipski zauwaza ze problemem nie jest przelew a obecna sytuacja na Wisle.
Nawet ciezko o tym pisac,jako ktos kto 20 lat chodzi na mecze .Idioci z czatu wrzucja tweety i memy .ogolnie jest wesolo,no to zobaczymy gdzie na tym humorze zajedziemy ,moze na boiska Dalinu i KS Chełmek.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 30.12.2018 o godz. 19:18.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując