Krotochwila napisał(a):

@Rience
Chłopie, jak Ty sobie radzisz z zakupami w Żabce przy takim poziomie wnioskowania?
|
Fajnie że się odniosłeś do tego, lepiej szydzić, ale chyba z twojej własnej głupoty
snyrting napisał(a):

|
Może robi "promocję" jak przekumaci, którzy mu tak imponują?
|
Nikt mi nikt nie imponuje, po prostu wyciągam wnioski, ty za to wszystko co ci podadzą media konsumujesz. Zombie społeczeństwo, więc mnie to nie dziwi, wszystko biało-czarne.