Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15148
Stary 30.12.2018, 19:09
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Ktos sie zastanawial jak to sie stało, ze od połowy roku tak walnelo wszystko, ze nawet zawidnika nie placili. To jest akurat bardzo proste. Dwa powody
1. Sprawa stadionu.
Sarapata wyszla z zalozenia, ze nie bedzie plcic na stadion bo przeciez to jest WIsła i musi tu grac na R22. Ale miasto pokazalo, ze wcale nie musi. Pieniadze z C+ za ktore mielismy zyc poszly na splate stadionu. Gydby cokolwiek placono wtedy byloby inaczej.
2. Sprzedaz Carlitosa.
Wszyscy liczyli, ze ga sprzedadza za 2-3mln$ a wyslzo 0.5$.
I juz nie bylo za co zyc bo mistrzowie zarzadzanai zaltwili klub w miesiac.

Tu krotkie wypowiedzi na ten temat.
https://sport.tvp.pl/40443600/to-nie...-transfermarkt
generalnie wplywy byly brane z kosmosu.
Dołóż budżet szyty na 4. miejsce w lidze, zatrudnianie Carillo i Kiko w tym samym czasie i chyba kolejne prawnicze porażki, bo trochę tych sporów jest wymienionych w sprawozdaniu.
Odpowiedz cytując