Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
rubens
Junior Member
Od: 09.2014
Offline
#
15143
30.12.2018, 18:47
Chodziły słuch że jest lepiej, pomału wychodzimy z długów, a tu z 15 40 się zrobiło, boje się myśleć co by dalej było
rubens
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rubens
Znajdź inne posty napisane przez rubens