BiałaGwiazda napisał(a):

|
Jeżeli nie ma dowodów to cały czas są to tylko domysły i teorie. I tym się tutaj wszyscy nakręcamy,a i inni niezbyt przychylni nam ludzie podsycają te plotki i podpuszczają. Radzę wszystkim skupiać się tylko i wyłącznie na faktach a nie medialnych dumaniach i spiskowych teoriach.
|
Dowody to beda jak zacznie sie sledztwo. na razie nik nie zbiera dowdow ale moze zacznie. Wystarcza fakty.
Nieprzychylni ludzie? Znowu syndrom oblezonej twierdzy?