Wyświetl pojedynczy post
Rience
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15137
Stary 30.12.2018, 18:30
Vanbastenie,

-Czy to , że Wisła jest na skraju bankructwa to ściema ?

To fakt

-to że nie płaci zawodnikom od 6 m-cy to ściema ?

To fakt

-to że zatrudniała bandytów w klubie to ściema ?

Co z tego? Nie mieli wtedy wyroków, nic nie zrobili nie zgodnego z prawem, mogli zostać zatrudnieni i nie ma w tym nic szczególnie złego.

-że księgową jest partnerka Miśka to ściema ?

Z tego co wiem to ściema.

-że Misiek miał siłownie na Wiśle i szkołę walki gdzie szkolił ulicznych bandytów to też ściema ?

No miał siłownie? I co z tego? Płacił za wynajem sporo kasy więc dokładał się do funkcjonowania Towarzystwa Sportowego czyli właściciela Wisły. Co do szkoły walki to manipulujesz i to perfidnie. Trenuje tam każdy kto ma ochote, a trenerem jest najlepszy zawodnik kick-boxingu w Polsce, polecam obejrzeć materiały Sarary które nagrał na ten temat.

-że Sarapata broniła Miśka to ściema ?

Co z tego? Prawnik jest od tego żeby bronić, za to dostaje kase.

-to że potroili zadłużenie to ściema ?

To fakt

-że nie płacili za stadion to ściema ?

To znaczy? Strasznie ogólne pytanie

-że podnieśli sobie pensje też ?

To fakt


---

Poza tym, moje nastawienie do zarządu jest negatywne, co nie znaczy że łykam wszystko od pseudodziennikarzy.
Ostatnio edytowane przez Rience : 30.12.2018 o godz. 18:33.
Odpowiedz cytując