|
Vanbastenie,
-Czy to , że Wisła jest na skraju bankructwa to ściema ?
To fakt
-to że nie płaci zawodnikom od 6 m-cy to ściema ?
To fakt
-to że zatrudniała bandytów w klubie to ściema ?
Co z tego? Nie mieli wtedy wyroków, nic nie zrobili nie zgodnego z prawem, mogli zostać zatrudnieni i nie ma w tym nic szczególnie złego.
-że księgową jest partnerka Miśka to ściema ?
Z tego co wiem to ściema.
-że Misiek miał siłownie na Wiśle i szkołę walki gdzie szkolił ulicznych bandytów to też ściema ?
No miał siłownie? I co z tego? Płacił za wynajem sporo kasy więc dokładał się do funkcjonowania Towarzystwa Sportowego czyli właściciela Wisły. Co do szkoły walki to manipulujesz i to perfidnie. Trenuje tam każdy kto ma ochote, a trenerem jest najlepszy zawodnik kick-boxingu w Polsce, polecam obejrzeć materiały Sarary które nagrał na ten temat.
-że Sarapata broniła Miśka to ściema ?
Co z tego? Prawnik jest od tego żeby bronić, za to dostaje kase.
-to że potroili zadłużenie to ściema ?
To fakt
-że nie płacili za stadion to ściema ?
To znaczy? Strasznie ogólne pytanie
-że podnieśli sobie pensje też ?
To fakt
---
Poza tym, moje nastawienie do zarządu jest negatywne, co nie znaczy że łykam wszystko od pseudodziennikarzy.
Ostatnio edytowane przez Rience : 30.12.2018 o godz. 18:33.
|