|
Jedyną pewność jak będzie przyniesie czas. Zobaczymy. Zamieszanie jest niesamowite,dlatego trzeba w miarę możliwości na chłodno i wierzyć, że wyjdzie z tego coś dobrego. A informacji jest tyle, że mało kto może w miarę powiedzieć co się tam "na prawdę" dzieję. Gdybanie, domysły.
Smutne jedynie wysyp komentarzy i g****artykułów w internecie. Każdy dziennikarz idp idp chce dorzucić coś od siebie, ugrać. Swój biznes kręcić.
Po burzy zawsze wychodzi słońce ...
Po nocy przychodzi świt ...
Niech nadejdzie spokój.
|