Wyświetl pojedynczy post
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15112
Stary 30.12.2018, 16:25
dizzy napisał(a):Wyświetl post
Ale czemu zakładasz, że chodziło o Vanna Ly czy Hartlinga?
Potencjalnych inwestorów trochę było w ostatnim czasie.
Poza tym fakt, ze pan Michalski i paru innych siedzą, nic nie znaczy. No chyba, że zamknięcie pana Michalskiego sprawia, że WSH przestaje istnieć/działać.
Nawet zakładając że chodziło o kogoś innego,myślisz że są na tyle głupi że nie mając kasy na prowadzenie klubu odstraszają inwestora,grożą mu śmiercią i żadają od niego miliona złotych? Po co mieliby to robić,skoro w perspektywie klub upadnie jak nie ma pieniędzy i cały ich niby "interes" na klubie poszedłby się je#ać ?

W moim odczuciu zamknięcie ekipy jest związane z trudną sytuacja klubu od pół roku. Bo jak to możliwe że wcześniej było wszystko na czas, pensje,pieniądze itd,a jak "przymknęli" ekipe pół roku temu to wszystko się posypało?
Odpowiedz cytując