dizzy napisał(a):

Ale czemu zakładasz, że chodziło o Vanna Ly czy Hartlinga?
Potencjalnych inwestorów trochę było w ostatnim czasie.
Poza tym fakt, ze pan Michalski i paru innych siedzą, nic nie znaczy. No chyba, że zamknięcie pana Michalskiego sprawia, że WSH przestaje istnieć/działać.
|
Siedzi dużo więcej osób niż pan Michalski i "paru innych". Tak strzelam teraz ale pewnie nie pomyle się o wiele jeżeli powiem że siedzi z 50 osób obecnie z WSH, i to nie płotków jakichś. Nie wszyscy od maja tego roku przecież, niektórzy już wyroki odsiadują. Ale fakt WSH nie przestanie istnieć i działać nawet gdy mają problemy. Też nie róbcie z nich jednego tworu, rożni ludzie tam z różnymi poglądami na sytuacje wokół klubu. Skończcie też zrzucać wine na Miśka za całe zło na Wiślę bo to kretynizm do potęgi i po prostu nie prawda.