|
1 oczywistym jest, że wielu tu nie po drodze jest z socios, boją się oddolnego ruchu, którego jedynym sposobem by go przejąć - jest wprowadzenie około połowy "własnych" członków, którzy by mieć prawo głosu musieliby płacić składki
2 Filipski - dzięki za to co robisz, otwierasz oczy innym, jasnym jest, że maszynkę do robienia wałów na szeroką skalę - jaka jest Wisła Kraków SA - nie tak łatwo oddać, bez zabezpieczenia swoich interesów, jednocześnie koniecznie zdejmując z siebie odpowiedzialność.
|