1q2 napisał(a):

VanBasten - podaj mi imiona i nazwiska bandytów działających DZIŚ przy Wiśle.
No właśnie, można by jeszcze podpiąć Dukata ale też już jakiś czas temu się ulotnił, no i Sarapatkę której też już nie ma
|
Serio ? Ty to piszesz poważnie ? Dalej uważasz , że to spisek całego świata przeciw Wiśle a tu wszystko gra i klubem rządzą uczciwi i kompetentni ludzie ? Nie znam nazwisk bo niby skąd ? Boniek , Majchrowski , Jadczak i 100 innych dziennikarzy uwzięło się na nas i nam szkodzi ...poważnie ? Ty nadal wierzysz Sarapacie która broniła Miśka przed sądem ale ogólnie to go nawet ie zna ? Z faktami się nie dyskutuje chociaż jak widać niektórzy nadal próbują .