Mam wrażenie, że niektórzy zwolennicy TS i SKWK oraz sharksów zaczynają po cichu przemycać tezę:
- za wszystkim stoi sąsiadka.
To kibole Cracovii razem z Tabiszem, chcą pozbyć się (wykorzystując Vannę i szweda) jedynych i prawdziwych zwolenników Wisły, oraz wspaniałego zarządu.
Dowody?
- wszystko zmierza do tego, żeby usunąć z otoczenia Wisły sharksów, bo wtedy nikt nawet nie przyjdzie na mecz Wisły, skoro bojówki Cracovii nie dopuszczą ich do kas i kołowrotków
- akcja jest przygotowana przez Majchrowskiego, który w ogóle nie był zdziwiony wizytą Vanny i wygląda jakby trzymał kciuki za przejęcie przez niego Wisły. A przecież Majcher to samo zuo.
- jak pisze @filipski nie chodzi o przelew, ale o zniszczenie wszystkiego wokół tego klubu.
Mało?
- czy nick @filipski, człowieka, który twierdzi, że trzeba pozbyć się wszystkiego, co związane z TS nie przypomina brzmieniem nazwiska właściciela sąsiadki?
W Nowym Roku obudzimy się z jednym klubem w Krakowie
...
dla rozluźnienia atmosfery