Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15090
Stary 30.12.2018, 15:39
Mam wrażenie, że niektórzy zwolennicy TS i SKWK oraz sharksów zaczynają po cichu przemycać tezę:

- za wszystkim stoi sąsiadka.
To kibole Cracovii razem z Tabiszem, chcą pozbyć się (wykorzystując Vannę i szweda) jedynych i prawdziwych zwolenników Wisły, oraz wspaniałego zarządu.
Dowody?
- wszystko zmierza do tego, żeby usunąć z otoczenia Wisły sharksów, bo wtedy nikt nawet nie przyjdzie na mecz Wisły, skoro bojówki Cracovii nie dopuszczą ich do kas i kołowrotków
- akcja jest przygotowana przez Majchrowskiego, który w ogóle nie był zdziwiony wizytą Vanny i wygląda jakby trzymał kciuki za przejęcie przez niego Wisły. A przecież Majcher to samo zuo.
- jak pisze @filipski nie chodzi o przelew, ale o zniszczenie wszystkiego wokół tego klubu.

Mało?
- czy nick @filipski, człowieka, który twierdzi, że trzeba pozbyć się wszystkiego, co związane z TS nie przypomina brzmieniem nazwiska właściciela sąsiadki?

W Nowym Roku obudzimy się z jednym klubem w Krakowie









...
dla rozluźnienia atmosfery
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując